Parki

Architektura, Montaż smd i tht
Parki
46

Views

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Budownictwo i inżynieria lądowa - podstawyCzęsto wyobrażam sobie siebie w roli projektanta parku. Parki należą do nieruchomości, które stanowią przestrzeń wspólną, pełnią więc zupełnie inne funkcje niż budynki mieszkalne czy użytkowe. Wydaje mi się, że projektant takiego obiektu ma nieco więcej możliwości artystycznego wyżycia się – park ma być przede wszystkim miejscem, w którym przyjemnie spędza się czas, można odpocząć, pobiegać, pobawić się z psem i tym podobne. Bardzo istotna jest architektura krajobrazu. Projektując park trzeba wziąć pod uwagę jak krajobraz będzie zmieniał się podczas kolejnych pór roku oraz z roku na rok, gdy będą rosły zasadzone drzewa.
W Trójmieście, w którym mieszkam, znajduje się kilka ważnych parków. Przede wszystkim w Gdańsku. Na Oliwie mamy park Oliwski – jeśli się nie mylę najstarszy i mający najciekawszą historię. Jest też park Jelitkowski, Oruński i najmłodszy – park Reagana. Ten ostatni jest też najbardziej rozległy. Zlokalizowany na terenie dawnych ogródków działkowych z miejsca stał się popularnym miejscem spacerów.

Pozostałe artykuły o nieruchomościach oraz budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(98 votes)
Tags: Vademecum elektryka SEP, kostka fakturowana producent, durobet ceny, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Stojaki na ulotki - Brooklyn, ra nails lakier hybrydowy, bcaa katowice sklep, CPE Gliwice, trioxygen 5, fluorokrzemian glinu, turnabol
Written by admin