Transport przyszłości

Bramki antykradzieżowe, Budownictwo
Transport przyszłości
103

Views

5.00 avg. rating (63% score) - 1 vote

Tanie domy z dala od zgiełku miastaWyobrażając sobie świat w przyszłości nie sposób ominąć zagadnienia transportu. Mowa tu zarówno o transporcie towarów, jak i osób. Bez wątpienia zmianie ulegnie architektura sieci drogowej – jedne ośrodki będą zyskiwały na znaczeniu, inne na nim traciły, tak jak dzieje się to przez całą historię ludzkości. Przypuszczam, że będzie coraz więcej samochodów, a co za tym idzie związanych z ich użytkowaniem nieruchomości, jak stacje benzynowe czy parkingi.
Od kilku lat mówi się o zbliżającej się rewolucji w motoryzacji. Najpierw drogi zdominować miały auta z napędem elektrycznym, teraz sporo słyszy się na temat pojazdów, które nie potrzebują kierowców. Auta na prąd stanowią widok niezmiernie rzadki, choć od czasu do czasu można zobaczyć samochód z napędem hybrydowym – nowinka ta póki co się nie przyjęła. Pojazdy bezzałogowe znajdują się cały czas w trakcie testów. Docelowo mają do zera wyeliminować wypadki samochodowe, które stanowią jedną z najczęstszych przyczyn ludzkich zgonów. Nie miałbym nic przeciwko temu.

Pozostałe artykuły o nieruchomościach oraz budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(114 votes)
Tags: Fotoprzekaźnik przeciwsobny, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, tanie taxi legnica, usuwanie graffiti toruń, geodeta głogów cennik, GAP Fakturowy BMW, zeltiq Warszawa, rozstępy biceps, vetrex okna bielsko biała, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Szamba Betonowe Brzozów
Written by admin

0 Comment
  1. admin

    meble z drewna litego

Comments are closed.